• DOLAR
  %-0,05
 • EURO
  %0,06
 • ALTIN
  %-0,03
 • BIST
  %-1,54
VUR KAÇ TAKTİĞİ

VUR KAÇ TAKTİĞİ

Türkiye terör yuvalarını rahat bırakmamakda kararlı politikasını devam ettirirken,  gündem yeni sınır dışı operasyonlar konuşulurken bazı kesimler tarafından yine gündem başka mercilere çekilmeye çalışılıyor. Nedense tam bu ülkede önemli adımlar atılacak oluyor ve senaryo hiç değişmeden VUR KAÇ TAKTİĞİ ile gözler başka tarafa içi boş söylemler ile çekiliyor.

Muhalefet lideri yine hiçbir dayanağı olmadan sadece konuşmak için konuştu ve aslı astarı belli olmayan iftiralar savurdu. Her zaman ki gibi STK’lara Cumhurbaşkanı’na ve ailesine türlü şeyler söyledi. Daha önce de içi boş sözler sarfetmişti. Peki bunun sonucu ne oluyor,  kanıtlamak zorunda değil mi , eğer yalan bir söylem ile bu açıklamaları yaptı ise sonra özür dilemesi gerekmez mi ?

 

Bu soruların hepsinin cevabı tabi ki HAYIR !!!

 

Biz buna çamur at izi kalsın,  vur kaç gibi sözler ile değerlendiriyoruz. Muhtemelen bu sözleri söyleyende böyle şeylerin olmadığını biliyor. Onun bu eylemleri halk nezdinde meşrulaştırılmış vaziyette ne yazık ki. Kendi destekçileri doğruyu öğrenince olayı kapatıp görmezden geliyor,  karşı grup ise zaten ona yakışan bu diye olayın üstünde bile durmuyor.

Ama bu durum hem imaj olarak hemde kritik bir coğrafyada bulunan ülkemize dolayı olarak zarar verir. Bu ve bunun gibi olayların kesinlikle bir yaptırımı olmalı.

Biri çıkacak dini değerlere hakaret edecek buna fikir özgürlüğü diyecek , biri çıkacak aslı astarı olmayan bir iftira atıp olmadığını kanıtla gibi saçma şeyler diyecek. Bunun sonucunda ceza alırlarsa da işte iktidarın savcıları bu adalet değil diye yaygara kopar.

Kimse kusura bakmasın adalet herkes içindir. Şeriatın kestiği parmak acımaz.

 

Tabi onların bu kara propaganda eylemini ilk önce kendi seçmeni cezalandırmalı.

 

SAYGILAR…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?