• DOLAR
  %-0,05
 • EURO
  %0,06
 • ALTIN
  %-0,03
 • BIST
  %-1,54
Tüm Mahallelerde Kurtuluş Coşkusu Var

Tüm Mahallelerde Kurtuluş Coşkusu Var

 

Necip Fazıl Mahallesi’ndeki Kurtuluş Bayramı kutlamalarına katılan Başkan Hayrettin Güngör, “Tüm mahallelerimizde bu coşku sürüyor. Tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Bu birlik ve beraberliğimiz, inancımız, dayanışmamız olduğu sürece milletimizin bileğini kimse bükemez” dedi.

 

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Necip Fazıl Mahallesi’ni ziyaret etti. Necip Fazıl Mahallesi Muhtarı Zülküf Tufan’ın da yer aldığı ziyarette yöresel kıyafetleri kuşanan mahalleliler davul zurna eşliğinde halay çekti. Davetten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Güngör, “Her yıl Kurtuluş Haftamıza bir tema belirliyoruz. Geçtiğimiz yıl temamızı ‘İstiklal İlham Verir’ olarak belirlemiştik. Bu yıl ise ‘Korkma’ olarak belirledik. Korkma sözcüğü bizler için çok anlamlı. Korkma, bizim inançlarımızdan, değerlerimizde süzülüp gelen bir ifade. Biz hiçbir zaman düşmanımızdan korkmadık. Dün de korkmadık, bugün de korkmadık, yarın da korkmayacağız” diye konuştu.

 

Muhtarlara Teşekkür

Başkan Güngör, “Tüm mahallelerimizde gösteriler düzenleniyor. Bu anlamda tüm muhtarlarımıza ve hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Kurtuluş Bayramımızın 102. yıldönümünü kutluyoruz. Anadolu’ya ilham veren bu kurtuluş hareketini inşallah gelecek nesillerimize de en güzel şekilde aktaracağız.Bu birlik ve beraberliğimiz, inancımız, dayanışmamız olduğu sürece milletimizin bileğini kimse bükemez. Ben tekrar tüm hemşehrilerime, tüm mahallelerimize Kurtuluş Bayramı’mızda bizlere yaşattıkları coşku için teşekkür ediyorum. Bu vesileyle de bir kez daha kahraman ecdadımızı rahmetle anıyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?