• DOLAR
  %2,04
 • EURO
  %1,11
 • ALTIN
  %0,69
 • BIST
  %1,81
İMAJ TAZELEME VAKTİ

İMAJ TAZELEME VAKTİ

Türkiye zor hava koşulları ile boğuşurken işini yapan ve yapmayan belediyeler gündem olmaya devam ediyor. Tabi bu gündem konusunda İBB nin eline kimse su dökemez. Peki bu sefer nasıl gündem oldular diye sormak gerekiyor. Yeterli müdahale yapılmadığı savunan bir kesim bu kadar sorun arasında İBB Başkanının bir büyük elçi ile sanki hiç sorun yokmuş gibi yemek yemesini ve bunu siyasi malzeme haline getirmesini şov olarak nitelendirip İstanbul’u perişan ettiler diye yaygara koparıyor. 

Değerli arkadaşlar lütfen durumu biraz daha anlayış ile gözden geçirip tekrar değerlendirin. O makamda bulunma amacı 2023 seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan’ın karşısına böyle gündem olmuş bir çok platformda boy göstermiş biri olarak çıkma. Siz daha önce ki İBB Başkanlarının bu kadar gündem olduğunu gördünüz mü? Tabi ki hayır. Onlarin görevi halka hizmetti gündem olmak değildi çünkü. 

Daha geriye gidelim. Görevi aldığı ilk günden beri imaj tazeledi her zaman. Kimi zaman yunan medyasında gördük , kimi zaman ülkesini yabancı devletlere şikayet ederken gördük , çoğu zaman da tatilde. Yurt dışında ödül falanda altı tabi sayın başkan. Daha hiçbir icraatı olmadan o ödülü nasıl aldı onu bilmiyorum tabi. Her fırsatta işte taktir edilen , önemli ve kritik görevde ki insalar ile ikili ilişkilerde bulunan ve yönünü doğuya değil batıya dönen biri olarak lanse edildi. Amaç neydi peki ?? 2023 seçimlerinde seçmenin kafasında yeni bir lider imajı çizmek. Güzel plan bakalım kimleri inandıracaklar kolay gelsin…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?