Bu Tesiste Çalışanlar Patenle Hizmet Veriyor

PAYLAŞ
Bu Tesiste Çalışanlar Patenle Hizmet Veriyor
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

 

Kahramanmaraş (SHA) – Kahramanmaraş’ta kent merkezinde yer alan dinlenme tesisinde patenli garson hizmeti, müşteriler tarafından beğeniyle izlendi.
Dulkadiroğlu İlçesi İsmet Paşa Mahallesi Zübeyde Hanım Bulvarıyla, Trabzon Bulvarı’nın kesiştiği kavşakta lokanta, pastane ve çay bahçesi alanında hizmet veren tesis özel gün ve etkinlerde patenli garson hizmetine geçiş yaptı.
Yeni servis hizmeti hakkında açıklama bilgi veren işletme sahiplerinden Mehmet Önal, “Kahramanmaraş’ta yıllardır vatandaşlarımıza açık ve kapalı konseptimizle hizmet veriyoruz. Zaman zaman özel organizasyonlarımızda çeşitli aktiviteler yapıyoruz. Bunlar arasında hafta sonu türkü gecemizle hem müşterilerimiz hem bizler stres atıyoruz. Ayrıca servis saatlerinde yaşanan yoğunlukta daha hızlı ve seri hizmet verebilmek adına Kahramanmaraş’ta patenli personelimizle bir ilki gerçekleştirdik. Patenli servis ekibimiz müşterilerimizce memnuniyetle karşılandı. Müşteri memnuniyeti kapsamında hizmetlerimiz arasına her gün bir yenisini ekliyoruz. Korona virüs salgını kapsamında alınan önlemler ve tedbirler doğrultusunda müşterilerimize kaliteyi sunuyoruz. Bizi izlemeye devam edin” dedi.
Patenli servis hizmeti alan müşteriler ise, uygulamadan duydukları memnuniyeti dile getirerek işletme sahiplerine teşekkür etti.
(SON-

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Headlines