• DOLAR
  %2,02
 • EURO
  %1,35
 • ALTIN
  %0,91
 • BIST
  %1,77
‘Benim Güzel Pabuçlarım’ Miniklerden Tam Not Aldı

‘Benim Güzel Pabuçlarım’ Miniklerden Tam Not Aldı

 

Büyükşehir Belediyesi Şubat Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında Sahne Maraş’ın ‘Benim Güzel Pabuçlarım’ isimli çocuk oyunu miniklerle buluştu.

 

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Şubat Kültür Sanat Etkinlikleri, tiyatro, konser, konferans, söyleşi gibi pek çok etkinliği sanatseverlerle buluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda, Sahne Maraş Tiyatro Okulu öğrencileri tarafından sahnelenen ‘Benim Güzel Pabuçlarım’ adlı tiyatro oyunu miniklerle buluştu. Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezinde iki seans şeklinde sahnelenen oyuna hafta sonunu da fırsat bilen minikler akın etti. Çocukların ilgiyle takip ettiği oyun ebeveynlerden de tam not aldı.

 

Minikler, Etkinliklere İlgi Gösteriyor

Kültür Spor ve Turizm Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Şubat Kültür Sanat Etkinlikleritüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda, özellikle çocukların hafta sonunu daha eğlenceli hale getirmek için çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. Çocukların da etkinliklerimize göstermiş oldukları ilgi bizleri gerçekten çok mutlu ediyor” ifadelerine yer verildi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?