BAŞKAN AYDIN ŞAMPİYON GÜREŞÇİLERİ ALTINLA ÖDÜLLENDİRDİ

PAYLAŞ
BAŞKAN AYDIN ŞAMPİYON GÜREŞÇİLERİ ALTINLA ÖDÜLLENDİRDİ
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

 

 

Yunanistan’da düzenlenen 15 Yaş Altı Balkan Güreş Şampiyonası’nda ülkemizi başarı ile temsil ederek 1 altın, 1 gümüş madalya ile dönem milli güreşçilerimiz, idareci ve antrenörleri ile birlikteGöksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın’ı ziyaret etti.

 

Şampiyonada 48 kiloda Balkan Şampiyonu olan Bilal İnce ve 62 kilodaBalkan İkincisi olanYılmaz Kalyoncu’yu altınla ödüllendiren Başkan Aydın, milli güreşçilere ülkemize ve ilçemize yaşattıkları bu gurur için teşekkür ederek bundan sonra yer alacakları müsabakalarda başarılar diledi.

 

Başkan Aydın, milli güreşçilerin yetişmesinde ve şampiyonalarda yer almalarında büyük emekleri olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Akif Kıraç, Göksun Güreş Eğitim Merkezi Müdürü Süleyman Özden, Milli Takım Antrenörü Hamit Kırlar ve Göksun Anadolu İmam Lisesi Müdürü Battal Arslan ile bir süre sohbet etti.

 

Elde edilen başarılar için teşekkür eden Başkan Aydın, her alanda ilçemizi başarı ile temsil ederek ilçemizin tanıtımına ve gelişime katkı sağlayan her proje ve sportif faaliyete bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da destek olmaya devam edeceğini belirtti.

 

Yunanistan’da Ekim ayında düzenlenen veTürkiye ile birlikte 10 balkan ülkesinin katıldığı şampiyonada, 20 Altın, 5 Gümüş,5 Bronz olmak üzeretoplam 30 Madalya kazanan milli güreşçilerimiztakım halinde Balkan Şampiyonu olmuşlardı.

">

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir