Afşin Belediyesine uluslararası ödül

PAYLAŞ
Afşin Belediyesine uluslararası ödül
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • 1 dakika da oku
  • +
  • -

Kahramanmaraş/Afşin (SHA) – Kahramanmaraş’ın Afşin Belediyesi “Aromatik Bitkiler Projesi” ile uluslararası bir ödülün sahibi oldu.
Sunuculuğunu Burcu Esmersoy ve Ceyhun Yılmaz’ın yaptığı Uluslararası Kristal Elmas Ödül Töreni’nde “Yılın İstihdam Projesi Ödülü” kazanan Afşin Belediyesi adına ödülü başkan Mehmet Fatih Güven aldı.
İş, sanat ve cemiyet hayatından birçok ünlü ismin katıldığı Uluslararası Kristal Elmas Ödülleri Töreni’nde Türk pop müziğinin önemli ismi Demet Akalın ve Loca Orkestrası da birer konser verdi.
Ödül töreninde konuşan Başkan Güven, “Belediyeciliğin önemini, kırsal kalkınmaya olan etkisini ve coğrafi özelliklerin akılcı kullanılarak nasıl avantaja dönüşebileceğini” anlattı.
Aromatik Bitkiler Projesi ile “EFSUS Markalı” ürünler ürettiklerini, ürünlere yurt içinden ve yurt dışından talepler geldiğini, yeni tesislerin yapımının devam ettiğini ve Afşin’de yeni bir iş kolu oluşturmanın verdiği mutluluğu paylaşan Başkan Güven, Afşin halkının projeye olan desteğine teşekkür etti.

">

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir